Saydam Catering

Saydamlar Organizasyon yılların verdiği lokanta Restoran tecrübesi temelinde kaliteyi ilke edinen "Saydam" öncülüğünde kurulmuştur. İlk lokanta 1968 yılında dede Cavit Saydam tarafından Kervan Saydam Lokantası ve Doğu Gazinosu kamyoncular Lokantası, ikincisi ise 1990 yılında Saydam Kardeşler Yemek Sarayı'dır. Saydam’ın 2006 yılı içinde faaliyete geçen diğer bir işletmesi ise Park Saydam Restaurant, bunun yanında Aile Çay Bahçesi ve Kafeterya işletmeciliğidir. 2010-2015 yıllarında da Park Saydam Düğün ve Toplantı Salonunu da bünyesine katarak hizmet yatırımlarına devam etmiştir.

Hızla gelişen ve sanayileşen şehrimizde yerinde üretim ve taşıma yemek hizmetlerine olan talebin artmasıyla sektörde yemek üretim hizmetlerine yönelmişlerdir. Saydam ailesinin yılların tecrübesine dayanan kalite anlayışı ile Saydam Catering'i faaliyete alarak sektördeki yerini almıştır.

Ticaret hayatımıza başladığımız günden beri sahip olduğumuz tüm milli, manevi, kültürel ve sosyal değerlerimizi ön planda tutan, çalışma arkadaşlarımız ve paydaşlarımıza karşı güzel ahlakı, dürüstlüğü ve şeffaflığı ilke edinen bir yönetim anlayışı içerisinde olmak olmazsa olmazımız olmuştur.

Bu ilke ve iletişim içerisinde birlikte daha güçlü, çevreye ve doğaya saygı ile iyi niyetle beslenen bir samimiyeti işimizin özüne ve önüne alarak ticari faaliyetlerimiz ile fark yaratmak vazgeçilmezimiz olacaktır.