Tarihçemiz

Saydamlar Organizasyon yılların verdiği sektör tecrübesi temelinde kaliteyi ilke edinen Saydam markası öncülüğünde kurulmuştur. İlk lokanta 1968 yılında dede Cavit Saydam tarafından Kervan Saydam Lokantası ve Doğu Gazinosu kamyoncular Lokantası, ikincisi ise 1990 yılında Saydam Kardeşler Yemek Sarayı'dır. Saydam’ın 2006 yılı içinde faaliyete geçen diğer bir işletmesi ise Park Saydam Restaurant, bunun yanında Aile Çay Bahçesi ve Kafeterya işletmeciliğidir. 2010-2015 yıllarında da Park Saydam Düğün ve Toplantı Salonunu da bünyesine katarak hizmet yatırımlarına devam etmiştir.

>

Hızla gelişen ve sanayileşen şehrimizde yerinde üretim ve taşıma yemek hizmetlerine olan talebin artmasıyla sektörde yemek üretim hizmetlerine yönelmişlerdir. Saydam ailesinin yılların tecrübesine dayanan kalite anlayışı ile Saydam Catering'i faaliyete alarak sektördeki yerini almıştır.

Üretimde kullandığımız tüm hammaddeler alanında profesyonel ve kalite sertifikalarına sahip firmalardan temin edilmekte, üretim öncesinde muhafaza tekniklerine uygun depolanmakta ve yemek üretiminde besin değerlerinden azami faydalanacak metotlarla işlenmeye özellikle dikkat edilmektedir.

Yemek listelerimiz bir aylık periyotlarda hazırlanmakta olup menüde yer alan yemek grupları ağır işte çalışan bireylerin günlük alması gerekli ortalama kalori ve protein miktarları göz önüne alınarak, her tür damak tadına hitap edecek şekilde seçilmektedir.

Firmamız geniş servis ağı ile istenilen her bölgeye, hijyenik şartlarda, sağlıklı yemek taşıyabilmektedir. Mesleğinde eğitimli ve tecrübeli uzman aşçı kadrosu ve personeli ile hammaddeden servise tüm süreçlerde gıda mühendisi kontrolünde gerçekleşen hijyenik üretim anlayışı paralelinde çalışan firmamızın temel hedefi kaliteli hizmet doğrultusunda müşteri memnuniyetinin sağlanması, restaurant kalitesinde toplu yemek hizmeti vermektir.