Üretim Politikamız

İnsanların hayatlarını sağlıklı ve güçlü bir şekilde devam ettirebilmesi her şeyden önce yeterli ve dengeli gıda almalarına bağlıdır. Beslenme ihtiyacını profesyonel anlayışla karşılamaya yönelik hizmetler sunan firmamız göze ve damak tadına hitap eden sağlıklı yemek üretimini ilke edinmiştir. Sunduğumuz hizmetin insan sağlığına etkisinin bilinciyle sağlıklı ve hijyenik ortam ve koşullarda yemek üretimini gerçekleştirmek firmamızın temel hedefidir. Bu amaçla firma çalışanlarının belli periyotlarda eğitimi ile organizasyonun ekip ruhu ile hizmet vermesi kalite ilkelerimizdendir.

Firmamız sektördeki gelişme ve yeniliklere paralel olarak daima kendini yenilemeyi, sistem yapısını ve ürün kalitesini sürekli iyileştirmeyi ve geliştirmeyi taahhüt etmektedir. Yemek üretim hizmetlerindeki kalitemizde standardizasyonu sürdürmek amacıyla ulusal ve uluslararası standartları takip etmek ve uygulamak firmamızın temel hedeflerindendir. Kalitemizin esas belirleyicisi, verilen hizmetin doğru olarak gerçekleştirildiğinin kanıtı olan müşteri memnuniyetinin sağlanmış ve ölçülmüş olmasıdır. Özetle; koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinmiş konusunda uzman yöneticilerimiz, eğitimli ve tecrübeli personelimizle, toplumsal sorumluluk bilinciyle hareket ederek, kaliteli müşteriye kaliteli hizmet anlayışı ile restaurant kalitesinde toplu yemek üretimi ve sunumunu gerçekleştiriyoruz.

Üretim için gerekli olan hammadde ve tedarikçi seçimide kritik öneme sahiptir. Tesisimize giren her ürünü koşulsuz şartsız “kalite”, “gıda güvenliği”, “hijyen” ve “sosyal sorumluluk” açısından global standartlarda üretim yapan firmalar arasından seçiyoruz. Bunların standartlara uygunluğu ve kabulü ise işletme sorumlusu gıda mühendislerimiz tarafından sağlanmakta ve teslim alınmaktadır.