Kalite ve Gıda Politikamız

Müşteri memnuniyetini esas alan bir yaklaşımla üretimde ve hizmette üstün kaliteyi uygun fiyat politikası ile bütünleştirmek, toplu yemek üretimi/servisi ve catering sektöründe öncü olmak, gelişmeleri yakından takip ederek hizmet kalitesini sürekli geliştirmek, hizmet sektörünün en önemli ve stratejik unsuru olan insan kaynağının eğitim yoluyla mesleki bilgi ve beceri düzeyini yükseltmek, yasal mevzuata uymak ve gerekli kaynağı sağlamak, gıda tehlikelerini ve kritik kontrol noktalarını belirleyerek %100 gıda güvenliğini sağlamak, Kalite ve Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi şartlarına uymak ve etkinliğini ölçüp sürekli iyileştirmek, her yönü ile örnek bir işletme olmak Kalite ve Gıda Güvenliği Politikamızdır.

Şirket olarak üretimden sunuma, sunumdan bulaşığa ve temizliğe kadar olan süreçlerde birinci sınıf servis ve hizmet anlayışıyla Türk mutfağının en seçkin lezzetlerini uygun fiyatlarla sunmayı ilke edinip, bunu başarırken asla hijyen ve kaliteden ödün vermemeyi de prensip edindik. Bu prensiplerimiz ile her geçen gün daha çok kişi, kurum ve kuruluş tarafından beğenilmeyi, tercih edilerek büyümeye devam ediyoruz.

Saydam Catering; bu politikanın tüm çalışanlarına iletileceğini ve anlaşılmasını sağlayacağını taahhüt eder. Bu politika aynı zamanda hedefler için bir çerçeve oluşturmakta ve sürekli gözden geçirilmektedir.